Miejska Kampania Społeczna „Marsz dla Życia i Rodziny”

0 (1024x768)Dnia 2 czerwca 2013 r. w Sokołowie Podlaskim odbył się Marsz dla Życia i Rodziny połączony z Festynem Rodzinnym i Dniem Dziecka. O godzinie 15.00 spod Konkatedry mieszkańcy miasta rozpoczęli Marsz dla Życia, podążając w kierunku Domu Miłosierdzia, gdzie został zaplanowany festyn.

W ramach Miejskich Kampanii Społecznej  „STOP PRZEMOCY”  2013 zorganizowanej przez Urząd Miasta – Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokołowie Podlaskim pracownicy ORPA nawiązali kontakt z mieszkańcami naszego miasta – diagnozowano zjawisko przemocy, rozprowadzano ulotki i gadżety skłaniające do refleksji nad problemem przemocy i uzależnień. Dla dzieci przewidziane były również prezenty i gadżety profilaktyczne – breloczki, długopisy, ulotki, książeczki, odblaski. Na miejscu była też możliwość rozmowy ze specjalistami z ORPA, zajmującymi się problematyką przemocy i uzależnień.Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

1 (1024x768)3 (1024x709)4 (1024x768)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>